Вбивча речовина. Вчені визначили, як вітамін B12 впливає на ваш організм

18 лютого 2020, 12:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Медики з Нідерландів дослідили, як високі дози вітаміну B12 впливають на стан здоров’я людини. Вчені заявили, що надмірна кількість цієї речовини підвищує ризик передчасної смертності.

Сьогодні набирають популярність різні види дієт, і люди, часто самостійно, вибирають для свого раціону відповідні їм набори вітамінів.

Наприклад, вважається, що вітаміни групи А корисні для шкіри, слизової оболонки органів і зору, група B відповідає за правильну роботу мозку і нервової системи, вітамін C захищає імунну систему і запобігає застуду, D — зміцнює кістки і зуби і т. і.

Відео дня

Один з декількох видів вітамінів, які стоять окремо, — B12. Це біологічно активні речовини, які містять кобальт.

Деякі експерти кажуть, що наявність вітаміну B12 запобігає хронічній втомі, постійній слабкості і частим запамороченням.

Саме тому дієти з наявністю цього вітаміну популярні в наш час, оскільки багато людей відчувають схожі симптоми.

Але недавно група вчених з Нідерландів провела дослідження про вплив надмірної кількості вітаміну B12 на організм людини.

Вчені пишуть, що B12 — це важлива поживна речовина, яке захищає нервову систему і клітини крові, але більшість людей отримує достатню кількість цього вітаміну в їжі.

У новій роботі вчені виміряли рівень вітаміну В12 у 5571 здорових чоловіків і жінок із середнім віком 54 роки. При цьому, ніхто з учасників дослідження не приймав харчові добавки.

Медики врахували такі чинники, як вік, стать, індекс маси тіла, вживання тютюну і алкоголю, ознаки діабету, ракових і серцево-судинних захворювань, а також стан печінки і нирок.

Виявилося, що у людей, в організмі яких було на чверть більше вітаміну В12 ризики передчасної смертності були в два рази вище. Вчені поки тільки намагаються з’ясувати причини такого результату.

«Висока кількість вітаміну В12 часто приймається без медичних показань. Надмірний рівень B12 може змінити мікробіоту кишечника таким чином, що це може бути шкідливо, — ніхто насправді не знає», — говорить автор дослідження професор медицини в Університеті Гронінгена Стефан Дж. Л. Баккер.

Медики підкреслюють, що це дослідження показує тільки кореляцію між кількістю вітаміну B12 і підвищеними ризиками смертності, а не пояснює причинно-наслідковий зв’язок.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X