Дієта від депресії. Відмовтеся від п’яти популярних продуктів, які викликають тривогу

9 лютого, 21:00
Те, що ви їсте, може мати безпосереднє відношення до вашого рівня занепокоєння (Фото:Pixabay)

Те, що ви їсте, може мати безпосереднє відношення до вашого рівня занепокоєння (Фото:Pixabay)

Їжа може сильно впливати на настрій, рівень стресу і психічне здоров’я. Було показано, що деякі продукти спричиняють або погіршують симптоми тривоги, депресії та інших розладів.

Люди можуть відчувати нервозність і занепокоєння після їжі, хоча передумов для цього, начебто немає.

Виявляється, те, що ви їсте, може мати безпосереднє відношення до вашого рівня занепокоєння! Чи знаєте ви, що часто ті самі продукти та напої, які ми шукаємо, щоб заспокоїти тривожні почуття, хоч і приносять тимчасове полегшення, у довгостроковій перспективі посилюють нашу вразливість?

Відео дня

Хоча симптоми і тригери можуть змінюватись від людини до людини, дослідження виявили кілька поширених продуктів, які можуть викликати занепокоєння.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X