Вечерю віддай ворогові. Вчені довели важливість часу прийомів їжі для схуднення

5 листопада 2019, 15:11

Дослідження в сфері клінічного харчування показало, що час прийому їжі може впливати на людей більше, ніж те, що ви їсте.

Вчені вважають, що відмова від вечері може прискорити процеси схуднення.

Дослідники порівняли результати схуднення двох груп людей, що сидять на дієті, в які входили тільки жінки у віці від 18 до 45 років. Вони споживали однакову кількість щоденних калорій, але одна з груп з'їдала свою їжу під час сніданку і обіду, а друга група отримувала ще й вечерю.

Відео дня

У представників першої групи також було відзначено поліпшення чутливості до інсуліну, що може допомогти запобігти діабету.

Незважаючи на те, що необхідні додаткові дослідження, щоб з’ясувати, чи можна зберегти ці результати і чи застосовні вони до населення в цілому, це проста зміна способу життя, яке може зробити кожен. Як бонус ви втрачаєте типовий голод в полудень, оскільки ваш сніданок трохи більш калорійний, ніж зазвичай.

При цьому, після рясного обіду ви будете набагато менше хотіти повечеряти. Щоб спростити перехід на таку дієту, автори дослідження рекомендують все ж вечеряти, але лише салатом з овочів.

Раніше НВ повідомляло, що так звана середземноморська дієта з високим вмістом фруктів, овочів, риби, оливкового масла і горіхів і низьким вмістом цукру може полегшити деякі симптоми депресії.

Нове дослідження австралійських вчених показало, що така дієта покращувала настрій у студентів коледжу, схильних до депресії.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X