Привіт, вірус. Експерти назвали продукт, який послаблює імунну систему

27 березня 2020, 17:44
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У дослідженні, проведеному Університетською клінікою Бонна в Німеччині, було показано, що надлишок кухонної солі в раціоні може послабити імунну систему.

Миші, які сиділи на дієті з високим вмістом солі страждали від важких бактеріальних інфекцій. Схожі проблеми виникли і у людей-добровольців.

Результати дослідження знаходяться в різкому протиріччі з більш ранніми уявленнями про те, що паразити шкіри у лабораторних тварин заживають значно швидше, якщо вони споживають раціон з високим вмістом солі.

Відео дня

Провідний автор нового дослідження доктор Катаржина Джобін сказала, що дослідження підкреслює, що уявлення про те, що дієти з високим вмістом солі завжди є корисними, невірно.

За її словами, організм підтримує постійну концентрацію солі в крові і органах, що сприяє нормальному функціонуванню організму. Єдиним винятком є шкіра, тому додаткове споживання солі допомагає в разі шкірних захворювань, а не інших частин тіла.

В ході дослідження автори досліджували людей-добровольців, які споживали 6 грамів додаткової кількості солі крім свого щоденного споживання. Через тиждень вчені виявили, що їх імунні клітини набагато гірше справляються з бактеріями після того, як вони розпочали дієту з високим вмістом солі.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X