Сім продуктів, що містять вітамін С більше, ніж в апельсинах. Можливо вони навіть смачніші

15 жовтня, 07:29
Ківі містить набагато вищу концентрацію вітаміну С, ніж апельсин (Фото:amirali mirhashemian/Unsplash)

Ківі містить набагато вищу концентрацію вітаміну С, ніж апельсин (Фото:amirali mirhashemian/Unsplash)

Вітамін С може мимоволі асоціюватися у нас з апельсинами, але це помилка, якої потрібно позбутися. Є багато інших продуктів, які потрібно додати до свого раціону, щоб отримати порцію вітаміну С.

Вітамін С може мимоволі асоціюватися у нас з апельсинами, але це помилка, якої потрібно позбутися. Є багато інших продуктів, які потрібно додати до свого раціону, щоб отримати порцію вітаміну С.

Відео дня

Вітамін С міститься у багатьох свіжих фруктах та овочах, але його дефіцит можна також заповнити за допомогою харчових добавок.

Дослідження показують, що вживання в їжу продуктів, багатих на вітамін С, підтримує здорову функцію вашої імунної системи, сприяє міцності ваших кісток, зубів, а також допомагає вашому тілу гоїти рани.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X