Сім харчових продуктів, які варто ввести до свого раціону напередодні холодів. Особливо цієї зими

26 листопада 2022, 07:25
Коли температура знижується, ваш метаболізм уповільнюється (Фото:Dani Rendina/Unsplash)

Коли температура знижується, ваш метаболізм уповільнюється (Фото:Dani Rendina/Unsplash)

Ми вже дійшли того, що настав сезон грипу та холоду, і це все на тлі масових відключень світла тепла та води через ворожі обстріли, і питання, яке хвилює всіх, звучить так: що можна зробити, щоб зміцнити свою імунну систему?

Один із найкращих засобів для початку — це дієта. Дослідження показують, що наш кишковий мікробіом або трильйони мікроорганізмів, що живуть у кишечнику, безпосередньо пов'язані з імунним здоров'ям.

Відео дня

Коли температура знижується, ваш метаболізм уповільнюється, щоб зберегти енергію та зберегти тепло вашого тіла.

Деякі продукти можуть допомогти прискорити метаболізм та підтримувати активність протягом дня, а також сприяють зміцненню імунітету. Згадані тут продукти зігріють ваше тіло і таким чином забезпечать йому комфорт.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X