Корисні бактерії. Сім продуктів для покращення травлення

7 березня, 20:55
Ферментовані продукти містять корисні бактерії (Фото:Anshu A/Unsplash)

Ферментовані продукти містять корисні бактерії (Фото:Anshu A/Unsplash)

Що ви ви повинні їсти, щоб почуватись комфортно та забезпечити безперебійну роботу шлунку. Деякі продукти можуть принести вам користь, про яку ви не здогадувались.

Дисбаланс кишкових бактерій може бути спричинений низкою факторів, в тому числі прийомом антибіотиків, неправильною дієтою та певними захворюваннями травної системи, що може призвести до низки проблем.

Відео дня

Дисбаланс кишкових бактерій, також відомий як дисбактеріоз, може призвести до різноманітних проблем зі здоров’ям. Кишкова мікрофлора має важливе значення для здоров’я, вона забезпечує підтримку імунної системи та правильне засвоєння їжі, в процесі чого ми отримуємо вітаміни та антиоксиданти.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X