Сім причин, через які ви не можете схуднути. Вгадайте, що ви робите не так

6 вересня, 21:00
Коли справа доходить до схуднення, все вирішують дрібниці (Фото:Greg Rosenke/Unsplash)

Коли справа доходить до схуднення, все вирішують дрібниці (Фото:Greg Rosenke/Unsplash)

Ніхто не казав, що схуднути — це легко і якщо ви зазнаєте невдачі у спробах скинути вагу, можливо, ці приховані помилки є причиною.

Правда в тому, що немає універсального рішення для постійної здорової втрати ваги. Те, що працює для однієї людини може бути неефективним для іншої, оскільки наші тіла по-різному реагують на харчування, в залежності від генетики та інших факторів здоров’я.

Відео дня

Коли справа доходить до схуднення, все вирішують дрібниці. У той час як деякі дієти можуть швидко скинути зайві кілограми, багато хто з них неможливо дотримуватися, і вага скоро повернеться.

Щоб знайти метод схуднення, який підходить саме вам, швидше за все, знадобиться час, терпіння, цілеспрямованість та деякі експерименти з різними продуктами та дієтами.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X