Тренди у їжі. Шість харчових продуктів, які вам варто додати у свій раціон у 2023 році

2 січня, 09:38
Фіолетовий помідор був модифікований для збільшення вмісту антоціанів (Фото:Pixabay)

Фіолетовий помідор був модифікований для збільшення вмісту антоціанів (Фото:Pixabay)

Новий рік для багатьох стає початком змін у житті, пропонуємо вам також переглянути свої звички харчування. Якщо ви хочете в наступні 12 місяців бути на максимум своїх можливостей, спробуйте поправити своє здоров’я за допомогою харчування.

Здорове харчування може виглядати по-різному для кожного, але кінцева мета полягає в тому, щоб встановити схему вживання продуктів та напоїв, які забезпечують вас необхідними поживними речовинами для підтримки загального стану здоров’я.

Відео дня

Якщо робити прогнози на наступний рік — це екологічно чиста їжа, зручність і комфорт будуть сильно впливати на деякі з найбільших тенденцій у їжі та напоях 2023 року.

1 Фіолетові помідори

У вересні 2022 року міністерство сільського господарства США дозволило продаж нового виду генетично-модифікованих помідорів фіолетового кольору.

«З погляду ризику для рослин-шкідників цю рослину можна безпечно вирощувати та використовувати у селекції», — зазначено в повідомленні Міністерства.

Помідор був модифікований для збільшення вмісту антоціанів і надання йому яскравого фіолетового кольору.

Вчені-розробники нового ГМО-продукту заявляють, що фіолетовий помідор має такий самий смак і запах, має весь набір корисних властивостей, і при цьому може набагато довше зберігатися.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X