Шість способів уникнути раку за допомогою їжі. Зміни у раціоні неминучі

8 грудня 2022, 21:01
Ожиріння пов’язане з багатьма захворюваннями (Фото:Pixabay)

Ожиріння пов’язане з багатьма захворюваннями (Фото:Pixabay)

Те, що ми їмо та п'ємо, може по-різному впливати на наше здоров’я, їжа не існує чарівного рішення, що дозволяє уникнути раку, але десятиліття наукових досліджень виявили кілька факторів, які можуть вплинути на ризик.

Немає точного прогнозу про те, чи може розвинутись рак у людини, все залежить від багатьох факторів способу життя, включаючи дієту та фізичні вправи, а також від генетичної схильності.

Відео дня

Однак мало хто з нас звертає увагу на той факт, що більшу частину випадків раку можна повністю запобігти за допомогою відповідної їжі, харчування, фізичної активності та здорового індексу маси тіла.

Все це звучить досить абстрактно, є конкретні дії, вдавшись до яких, ви можете змінити свій ризик.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X