Головні провокатори. Шість безневинних звичок, через які ваша талія стає ширшою

18 серпня, 21:00
Харчові фактори, очевидно, також роблять свій внесок для зайвих сантиметрів на вашій талії (Фото:Towfiqu barbhuiya/ Unsplash)

Харчові фактори, очевидно, також роблять свій внесок для зайвих сантиметрів на вашій талії (Фото:Towfiqu barbhuiya/ Unsplash)

Жир на животі може здатися невинною річчю, але це зовсім не так. Вісцеральний жир може накопичуватися навколо внутрішніх органів, що може спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям.

За даними Harvard Health, вісцеральний жир пов’язаний з порушенням обміну речовин, підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань та діабету 2 типу. У жінок він також пов’язаний з раком молочної залози та необхідністю операції на жовчному міхурі.

Відео дня

Ось чому вам потрібно позбутися цих повсякденних звичок, які наражають вас на ризик серйозних захворювань.

При цьому вам необов’язково дотримуватися спеціальної дієти або робити певні вправи, щоб позбавитися жиру на животі. Просто дотримуйтесь звичайної стратегії, щоб стати більш підтягнутим.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X