Побережіть себе. Шість продуктів, які можуть підвищити рівень холестерину цієї зими

6 січня, 07:23
Холодні зимові місяці можуть бути синонімом переїдання (Фото:Towfiqu barbhuiya/Unsplash)

Холодні зимові місяці можуть бути синонімом переїдання (Фото:Towfiqu barbhuiya/Unsplash)

Взимку, коли тіло перебуває у стані спокою, воно прагне продуктів із високим вмістом калорій, щоб зігрітися через зниження температури, це може стати причиною переїдання, і як наслідок високого рівня холестерину.

Холестерин — це жироподібна речовина, яка виробляється організмом самостійно. Він буває двох типів: холестерин ліпопротеїнів низької щільності ( ЛПНЩ), або «поганий» холестерин, і холестерин ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ), або «хороший» холестерин.

Відео дня

Обмеження продуктів, що містять трансжири та ненасичені жири, може бути ефективним способом контролю рівня холестерину.

Таким чином, холодні зимові місяці можуть бути синонімом переїдання та насолоди смачною та чудовою їжею, особливо під час курортного сезону, це може підвищити рівень холестерину.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X