Сезон вітамінів відкрито. Шість фруктів, які найкорисніші взимку

28 грудня 2022, 07:25
Фрукти можуть допомогти підтримати вашу імунну систему, (Фото:Mae Mu/Unsplash)

Фрукти можуть допомогти підтримати вашу імунну систему, (Фото:Mae Mu/Unsplash)

Є причини, чому в холодні зимові місяці вам слід подумати про те, щоб змінити свої уподобання, зокрема вам потрібно враховувати сезонні свіжі фрукти.

У зимовий сезон поширена застуда та грип через нижчі температури і короткі дні. Взимку ми часто знаходимося вдома, тому ми відчуваємо нестачу сонця, що може знизити імунітет.

Відео дня

Всі ми знаємо, що літо може бути переповнене свіжими ягодами та фруктовими салатами, але величезна різноманітність фруктів може бути й узимку.

Зимові продукти не тільки смачніші, коли їх їдять у сезон, але й деякі зимові фрукти можуть бути доступні у вашому продуктовому магазині лише кілька місяців на рік.

Фрукти можуть допомогти підтримати вашу імунну систему, наситити організм антиоксидантами для боротьби з хворобами, щоб зберегти здоров’я цієї зими.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X