Харчування, яке може вбити. Що таке розлад харчової поведінки і чи загрожує він вам

21 вересня, 21:00
Розлади харчової поведінки — це серйозні психічні та фізичні захворювання (Фото:Annie Spratt/Unsplash)

Розлади харчової поведінки — це серйозні психічні та фізичні захворювання (Фото:Annie Spratt/Unsplash)

Прийом їжі - важлива частина нашого життя, і розлади харчової поведінки зазвичай не виникають на рівному місці. Швидше за все цьому є причина.

Особистий перфекціонізм, вплив дієтичної індустрії та культурних ідеалів худорлявості чи інших проблем із психічним здоров’ям, таких як тривога, обсесивно-компульсивний розлад чи депресія.

Відео дня

Зараз саме час заглибитися в запобіжні ознаки розладів харчової поведінки або подивитися, які кроки слід зробити, щоб отримати допомогу для себе або близької людини.

Що таке розлад харчової поведінки?

Розлади харчової поведінки — це серйозні психічні та фізичні захворювання, які пов’язані зі складними та руйнівними відносинами з їжею, прийомом їжі, фізичними вправами та уявленням про тіло.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X