Що буде, якщо випивати келих вина щовечора? Шість наслідків, про які ви навіть не підозрюєте

21 листопада 2022, 21:00
Іноді можна легше розвинути залежність, ніж ви думаєте (Фото:Terry Vlisidis/Unsplash)

Іноді можна легше розвинути залежність, ніж ви думаєте (Фото:Terry Vlisidis/Unsplash)

Алкоголь, зокрема вино, може бути частиною здорового життя, якщо ви вмієте тримати себе в руках. Випивати склянку після повернення додому з роботи, поки ви готуєте вечерю може бути частиною рутини.

Якщо ви все-таки наважитеся включити алкоголь до свого раціону, рекомендується вживати його в помірних кількостях. Не забувайте, що вино, крім того, що це заспокійливий, смачний напій, насамперед алкоголь і навіть у малих дозах, воно може викликати звикання.

Відео дня

Іноді можна легше розвинути залежність, ніж ви думаєте, тому якщо вам доводиться питати себе, чи не викликає це у вас залежність, у вас можуть бути проблеми.

Розгляньмо, що станеться з вашим організмом, якщо ви п'єте один келих червоного вина щовечора.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X