Не віддавайте вечерю ворогові. Нове дослідження показало, що час прийому їжі не впливає на швидкість схуднення

12 вересня, 10:16
Обмежувати себе у вечері заради схуднення не варто — британські вчені (Фото:unsplash)

Обмежувати себе у вечері заради схуднення не варто — британські вчені (Фото:unsplash)

Вважається, що поживний сніданок допомагає швидко насититися і, зрештою, з'їсти менше протягом дня. Але, як з’ясувалося, це міф.

Група дослідників з Абердіна та Суррея, Британія, провела незалежне дослідження ефективності двох різних режимів харчування.

У дослідженні брали участь люди з надмірною вагою та без метаболічних проблем.

Відео дня

Учасників розділили на дві групи, одна з яких споживала найбільшу кількість калорій на сніданок, а інша на вечерю. Обіди були однакові.

Протягом усього експерименту вчені стежили за показниками метаболічного здоров’я, ваги, і не виявили жодної різниці у двох групах.

І учасники, що добре снідали, і ті, хто ситно вечеряв, мали однакові показники рівня інсуліну, ліпідів і глюкози в крові. Худли вони теж з однією швидкістю.

При цьому любителі сніданків повідомляли про те, що почуваються ситими протягом дня, а значить, звичка снідати корисна, швидше, для власного комфорту.

«Хронохарчування залишається захоплюючою областю досліджень, і з’являється все більше доказів того, що час їди може відігравати важливу роль у покращенні здоров’я багатьох людей, — пишуть автори. — Проте наші останні дослідження показують, що час дня, коли ви їсте найбільше, не такий важливий для схуднення, як вважалося раніше.


Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X