Якщо вам давно хотілося скуштувати рослинне м’ясо. Ось що потрібно знати перед тим, як іти до магазину

10 вересня, 07:04
Існує безліч альтернатив м’ясу (Фото:Ella Olsson/Unsplash)

Існує безліч альтернатив м’ясу (Фото:Ella Olsson/Unsplash)

В наш час важко знайти людину, яка не чула про словосполучення «рослинний білок», на полицях супермаркету завжди можна знайти кілька альтернатив м’ясу, але невже вони можуть замінити старий добрий стейк до смаку та мікроелементів?

У наш час важко знайти людину, яка не чула про словосполучення «рослинний білок», на полицях супермаркету завжди можна знайти кілька альтернатив м’ясу, але невже вони можуть замінити старий добрий стейк за смаком та мікроелементами?

Відео дня

Існує безліч альтернатив м’ясу і в порівнянні з м’ясними продуктами ці альтернативи часто містять майже однакову кількість білка і необхідні поживні речовини, такі як залізо і вітаміни групи В.

І здавалося б ці альтернативи можуть прикрасити ваш раціон і внести в нього більше поживних речовин, адже всі ми знаємо, що рослинна їжа — секрет довголіття, проте багато дієтологів суперечливо ставляться до заміни справжнього м’яса, якщо у людини немає протипоказань, і на це є причини.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X