Планета страждає. П’ять причин, чому поїдання м’яса прискорює глобальне потепління

23 серпня, 21:00
Прагнення дешевшого м’яса і молока веде до інтенсивного землеробства (Фото:Unsplash/Paras Kapoor)

Прагнення дешевшого м’яса і молока веде до інтенсивного землеробства (Фото:Unsplash/Paras Kapoor)

М’ясо — шкідливе для планети. Переважна більшість м’яса виробляється на інтенсивних промислових фермах, ці ферми є частиною деструктивної глобальної системи масового промислового виробництва м’яса та молочних продуктів.

Дослідження показало, що вирощування тварин для їжі набагато гірше для клімату, ніж вирощування та переробка фруктів та овочів для вживання в їжу, підтверджуючи попередні висновки про надмірний вплив виробництва м’яса, особливо яловичини, на довкілля.

Відео дня

Крім того, ситуація лише погіршується, у міру зростання наших м’ясних уподобань. Згідно з прогнозами Організації Об'єднаних Націй, до 2030 року у світі споживатиметься на 14% більше м’ясних продуктів, особливо у міру того, як розвиватимуться країни із середнім рівнем доходу. Ось що чекає на людство, якщо негайно не скоротити вживання м’яса на глобальному рівні.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X