Бажаєте густу шевелюру? П’ять помилок у харчуванні, які можуть залишити вас без волосся

24 листопада, 07:25
Випадіння волосся може відбуватися через кілька основних проблем (Фото:kyle smith/Unsplash)

Випадіння волосся може відбуватися через кілька основних проблем (Фото:kyle smith/Unsplash)

Дотримання збалансованої дієти вимагає багато зусиль та організованості, але іноді ви просто не можете цього досягти. На жаль, якщо ви почнете погано харчуватися, це може призвести до випадання волосся.

Хоча не існує конкретних продуктів, які безпосередньо викликають випадіння волосся, важливо знати, які продукти і звички в їжі можуть сприяти випадання волосся, а також, що ви дійсно повинні робити, щоб зробити волосся густішим і пишнішим.

Відео дня

Хоча надмірне випадання волосся може відбуватися через кілька основних проблем, таких як генетика, гормональний дисбаланс, щитовидна залоза, обмін речовин та інші проблеми зі здоров’ям, деякі повсякденні звички, які часто ігноруються, також можуть бути причиною випадання волосся, тому важливо пам’ятати, що викликає стоншення волосся.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X