Ви здивуєтеся. П’ять незвичайних способів, які допоможуть вам продовжити життя

26 січня, 07:31
Не тільки правильне харчування та спорт пов’язані з довголіттям (Фото:Clément Falize/Usplash)

Не тільки правильне харчування та спорт пов’язані з довголіттям (Фото:Clément Falize/Usplash)

Коли справа доходить до продовження життя, в основному просуваються здорова дієта та заняття спортом, і звичайно, вони відіграють величезну роль для нашого здоров’я, але є ще й інші, можливо, незвичайні фактори, які можуть впливати на довголіття.

Багато речей, які тісно пов’язані з довголіттям, не можуть бути змінені. Народившись із правильною генетикою, ви збільшите свої шанси стати довгожителем.

Але це лише невелика частина успіху, є ще багато дуже корисної інформації про довголіття.

Відео дня

1 Не їсти до 11 ранку

За останні десять років дослідження виявили докази того, що обмеження часу, в який ви їсте, може знизити ризик ожиріння, діабету, серцево-судинних захворювань та інших захворювань, які можуть бути викликані порушенням обміну речовин.

Нейробіолог і автор книги F-Bomb Longevity Made Easy Доктор Джулія Джонс стверджує, що відмова від сніданку до 11 ранку — це проста хитрість, яка може збільшити ваше життя на 20 років.

За її словами, так ви дасте своїй травній системі відпочити та запустити інші клітинні шляхи та важливі процеси, просто потрібно дати нашому імунітету протягом 16 годин бути голодним, а потім поїсти протягом восьмигодинного періоду.

Багато досліджень також стверджують, що золоте співвідношення часу, проведеного за їжею, до часу, проведеного натще, становить від 8 до 16 годин. Розбивка за часом 8:16 є популярним вибором для прихильників переривчастого голодування.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X