П’ять найпоширеніших помилок під час сніданку. Ви маєте шанс виправитися

8 грудня 2022, 07:29
Сніданок — головний прийом їжі (Фото:Leti Kugler/Unsplash)

Сніданок — головний прийом їжі (Фото:Leti Kugler/Unsplash)

Сніданок не дарма є найважливішим прийомом їжі, він задає тон усьому дню, адже від нього залежить, чи будете ви енергійним весь день, чи вас навпаки чекає занепад сил.

Практично немає нічого поганого в тому, щоб час від часу їсти якісь пластівці із шоколадом на сніданок. Але якщо починати щодня зі сніданку, який не відповідає елементарним правилам здорового харчування, згодом можна побачити низку негативних наслідків.

Відео дня

Наприклад, ви ризикуєте проблемами з концентрацією уваги на роботі, в школі або уповільненням втрати ваги, якщо намагаєтеся її скинути. Не кажучи вже про те, що ви, швидше за все, переїдаєте і почуваєтеся втомленим, а не повним енергії, особливо після ситної та жирної їжі.

У цій статті ми розкриємо найпоширеніші помилки при виборі сніданку та наслідки, які вони можуть залишити по собі.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X