Бажаний результат. П’ять найефективніших дієт сучасності, які допоможуть вам схуднути

8 листопада 2022, 07:32
Для схуднення необхідно створювати дефіцит калорій (Фото:Diana Polekhina/Unsplash)

Для схуднення необхідно створювати дефіцит калорій (Фото:Diana Polekhina/Unsplash)

Бажання схуднути спонукає нас вивчати різні підходи для досягнення цієї вічно актуальної мети. У цьому можуть допомогти певні дієти і зараз багато хто обіцяє вам бажаний результат.

Але, на жаль, багато людей зрештою набирають більше ваги, ніж втрачають.

Хоча ця руйнівна статистика і може увігнати вас у паніку, зосередьте свою увагу на ще не менш важливому результаті, а саме на покращенні здоров’я та довголітті.

Відео дня

1 Кето-дієта

Кето-дієта — це дієта, яка обмежує вуглеводи та має багато потенційних переваг для здоров’я. Цей тип харчування передбачає, що 30−50% ваших щоденних калорій повинні надходити з білків.

Коли ви їсте набагато менше вуглеводів, ваше тіло починає спалювати жир як паливо. Це може ввести ваше тіло в метаболічний стан, який називається кетозом. У цьому стані ваша печінка перетворює жир на невеликі енергетичні молекули, які називаються кетонами, які ваш мозок та інші органи можуть використовувати для отримання енергії.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X