Помилки у харчуванні. П’ять «корисних» звичок у їжі, які таємно руйнують ваше здоров’я

10 листопада 2022, 21:00
Вам доведеться змінити деякі повсякденні звички (Фото:Unsplash/engin akyurt)

Вам доведеться змінити деякі повсякденні звички (Фото:Unsplash/engin akyurt)

Всі ми чули, що нічне перекушування нам шкодить, а емоційне переїдання може додати вам кілька кілограмів. Якщо ви знаєте свого ворога в обличчя, ви можете вжити заходів, щоб побороти його, але що робити, якщо він причаївся десь у вашому повсякденному житті і не подає вигляду?

Більшість із нас просто враховують типи продуктів, які ми споживаємо, коли думаємо про здорове харчування. Ми часто не беремо до уваги той факт, що формування здорових харчових звичок є ключовим компонентом правильного харчування.

Відео дня

Можливо, вам доведеться змінити деякі повсякденні звички, щоб споживати більше продуктів, багатих на поживні речовини.

Замість того, щоб турбуватися про кожен прийом їжі, виробіть здорові звички харчування, і вам буде простіше правильно харчуватися і отримувати задоволення від їжі.

З'ясуймо, які саме харчові звички можуть призвести до розладу харчової поведінки.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X