Які овочі та фрукти потрібно їсти восени. Спойлер — мандаринами не обійтися

26 серпня 2021, 21:05
НВ Преміум

Багато хто з нас вважає, що фрукти та овочі потрібно їсти тільки влітку, а в решту часу вони позбавлені вітамінів, а тому і зовсім марні. Насправді, це не так.

Ускладнюється цей міф ще й іншим міфом, який свідчить, що для людей по-справжньому корисні тільки ті овочі і фрукти, які споконвіку ростуть на наших землях. А всілякі екзотичні продукти, які везуть з-за семи морів якраз восени і взимку (коли локальні овочі та фрукти відсутні), для нас не приносять користі.

Відео дня

Насправді, з обома міфами давно пора прощатися.

По-перше, багато овочів і фруктів багаті вітамінами і корисними мікроелементами в будь-який час року. Крім того, вони завжди багаті клітковиною, яку також необхідно включати у свій раціон в будь-яку пору року.

По-друге, багато з «локальних» овочів фруктів були колись завезені сюди і вважалися «заморськими». Наприклад, картопля і помідори. А тепер їх вирощують в кожному українському селі.

Словом, прощаємося з міфами і починаємо тверезо дивитися на речі.

Літо закінчується, але це не означає, що у вашому раціоні більше не потрібні овочі та фрукти.

Навпаки, тепер їм потрібно приділяти підвищену увагу.

Ось що потрібно знати про овочі та фрукти в осінній період.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X