Ну, за еволюцію! Алкоголь врятував наших далеких предків від вимирання

6 грудня 2019, 15:26
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дослідники з британського Університету Ексетера заявили, що здатність обробляти алкоголь, можливо, врятувала предків людства від вимирання.

Завдяки цій здатності ранні примати змогли їсти підгнилі і забовтані плоди, запевняють автори незвичайного дослідження.

Спільний предок людей і інших великих мавп, що жили близько 10 млн років тому, еволюціонував і отримав білок, який робить засвоєння етилового спирту більш ефективним. Ці примати в кінцевому підсумку породили не тільки нас, а й горил, шимпанзе і бонобо, які можуть руйнувати етанол.

Відео дня

Доктор Кім Хокінгс і доктор Робін Данбар стверджують, що ця здатність допомогла людству в боротьбі за виживання проти конкуруючих видів мавп. Це дозволяло їм їсти перестиглі, ферментовані фрукти, які впали на землю, чого не могли зробити ці суперники. При цьому багато сучасних мавп до сих пір не переносять етанол в перестиглих фруктах.

Цікавий момент полягає в тому, що рівень алкоголю у фруктах зазвичай становить близько 1−4% - щось на зразок слабкого пива — але велика частина алкоголю, споживаного людьми сьогодні, набагато міцніше. Як і у випадку з іншими речовинами, такими як сіль і цукор, проблема може полягати не в самій речовині, а в концентраціях, до яких ми отримали доступ.

Автори роботи відзначають, що алкоголь часто розглядається лише як «соціальна проблема» або як інструмент пияцтва, але при цьому не беруть до уваги його важливість в соціальній структурі багатьох людських суспільств як минулого, так і сьогодення.

«Алкоголь зіграв важливу роль в тому, як люди використовували бенкети для створення і підтримки своїх відносин. Все частіше алкоголь розглядається як медична проблема, але зловживання алкоголем — лише мала частина більш широкої соціальної моделі вживання алкоголю людьми», — сказав Робін Данбар, професор еволюційної психології в Оксфордському університеті.

Відомо, що багато інших видів вживають і переробляють алкоголь, і наступна мета дослідників — перевірити рівень етанолу в диких фруктах.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X