Все, що вам потрібно знати про низьковуглеводну дієту. Невже вона не така ефективна, як вважалося?

22 лютого, 06:00
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Як працює низьковуглеводна дієта (Фото:Visual Stories || Micheile/Unsplash)

Як працює низьковуглеводна дієта (Фото:Visual Stories || Micheile/Unsplash)

Якщо ви хоч раз намагалися схуднути, то ви точно чули про низьковуглецеві дієти, як про найефективніший план харчування для схуднення.

На сьогодні низьковуглеводні дієти подають як найкращий засіб для схуднення. Також передбачається, що вони ефективно борються із серцевими захворюваннями, а також здатні лікувати діабет.

Відео дня

Хоча недавно вчені з’ясували, що низьковуглеводна дієта, може бути не такою результативною, як багато хто вважає. Новий огляд даних показав, що ті, хто довго сидів на дієті з низьким вмістом вуглеводів, втратили трохи менше кілограма. Крім того, дослідження зійшлися на тому, що немає жодних доказів того, що дієти з низьким вмістом вуглеводів мають додаткові переваги для здоров’я.

Отже, пропонуємо вам розглянути всі підводні камені, з якими ви можете зіткнутися, якщо приймете рішення слідувати низьковуглеводній дієті.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X