Як жити далі. Вчені розвінчали міф про користь червоного вина для серця

27 серпня 2019, 21:07
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Антиоксиданти, такі як ресвератрол, сприяють хорошій репутації червоного вина. Але сьогодні вчені готові посперечатися з цим.

Таким чином, регулярне вживання червоного вина не захищає здоров’я серця, пише Business Insider.

Медик прокоментувала таким чином так званий «французький парадокс» — порівняно низький рівень серцево-судинних і онкологічних захворювань у жителів Франції при висококалорійному раціоні харчування і достатку в ньому жирів. Багато вчених вважають, що причиною французького парадоксу є вживання французами червоного сухого вина.

Відео дня

Ситуація була описана в 1989 році. Однак, дослідження, проведені за ці роки, показали, що французькі лікарі систематично занижують дані про серцево-судинних захворювання. Проте, в звіті, опублікованому в 1999 році, смертність від кардіологічних проблем у Франції не була достатньою мірою занижена.

При дослідженні смертей, пов’язаних з алкоголем, з’ясувалося, що французькі чоловіки частіше вмирали від раку шлунково-кишкового тракту, частіше здійснювали самогубства, страждали від насильницьких смертей або вмирали від нещасних випадків, ніж чоловіки в інших європейських країнах. Іншими словами, французи занадто багато вмирали від інших речей, щоб показати високі рівні хвороб серця.

«Поїдання темного шоколаду і червоного вина звучить весело, круто і сексуально. Але користь приносять набагато більш нудні речі - фрукти, овочі, цільнозернові продукти, тренування … Червоне вино не захистить вас від чизбургера, який у вас був минулої ночі», — підкреслила Ніколь Харкін.

Додамо, експерти ООН підрахували, що навіть найменші порції алкоголю завдають серйозної шкоди здоров’ю і помітно підвищують ймовірність передчасної смерті від хвороб серця, раку та нещасних випадків

«Негативні ефекти від спиртного зникають тільки в тому випадку, якщо кількість випитого прагне до нуля. Розвінчано міф про те, що одна-дві порції алкоголю корисні для здоров’я» — заявила Еммануеля Гакіду з університету Вашингтона в статті в журналі Lancet в 2018 році.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X