Чотири причини полюбити молоко раз і назавжди. Не вірте стереотипам, воно може бути корисним

17 червня, 07:00
Користь від вживання молока виходить далеко за межі ваших кісток і зубів (Фото:Daniela Díaz/Unsplash)

Користь від вживання молока виходить далеко за межі ваших кісток і зубів (Фото:Daniela Díaz/Unsplash)

Молоко є важливою частиною раціону людини, при цьому ви можете пити молоко мулу немає. Вчені давно пов’язали молоко з покращенням здоров’я кісток, функцією серця та зниженням ризику ожиріння.

Чашка молока в день є одним з найкращих способів заповнити потреби кальцію в організмі та вітаміні D у вашому раціоні, адже це найкращий спосіб отримати вітаміни, які допомагають вам зберегти міцні кістки.

Відео дня

При цьому ви повинні розуміти, що користь від вживання молока виходить далеко за межі ваших кісток і зубів, варто зазначити, що ваше улюблене коров’яче молоко містить десяток поживних речовин, включаючи вітамін В12, рибофлавін, ніацин, калій, фосфор, вітамін А, цинк і селен.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X