П’ять міфів про користь червоного вина. Ви будете розчаровані

18 лютого, 06:00
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Дані про користь помірного вживання червоного вина, ненадійні (Фото:Patrick Fore/Unsplash)

Дані про користь помірного вживання червоного вина, ненадійні (Фото:Patrick Fore/Unsplash)

Більшість людей чули, що вживання червоного вина у помірних кількостях сприяє покращенню здоров’я та збільшенню тривалості життя, але чи так це насправді? Ось що про це говорить наука.

Наукові медичні дослідження, що проводилися у всьому світі протягом десятиліть, дійсно демонструють короткочасну користь для здоров’я від вживання червоного вина. Але існує безліч міфів про переваги червоного вина, які можуть ввести вас в оману, тому не варто обманювати себе.

Відео дня

Всесвітня федерація серця повідомила, що у 2019 році понад 2,4 мільйона людей померли через алкоголь, що становить 4,3 відсотка смертей у всьому світі.

Експерти також попереджають, що дані про користь помірного вживання червоного вина, зокрема серця, ненадійні. Своєю чергою, вони закликали до термінових дій для боротьби з глобальним зростанням смертності, викликаної вживанням алкоголю.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X