«Обід кролика, а не вечеря лева». Чому лікарі захейтили м’ясо і чи може воно провокувати рак

17 серпня 2021, 22:44
НВ Преміум

Що людство дотепер знає про м’ясо і чи дійсно воно може провокувати рак — у колонці для НВ лікар-онколог Альбіна Мухомедьярова досліджує це питання.

Альбіна Мухомедьярова

Лікар-онколог

Вживання червоного м’яса призводить до «збільшення ризиків розвитку колоректального, раку передміхурової і підшлункової залози» — говорило офіційне повідомлення Міжнародного агентства з вивчення раку (IARC) 2014 року. «Ми так і знали!» — вегани тріумфували. Потім з’явилося багато уточнень, наприклад, що найшкідливіше саме перероблене м’ясо (бекон, сосиски, ковбаси, шинка і т. д.).

Відео дня

Більшість рекомендацій щодо харчування сходиться на тому, що червоне м’ясо (будь-яке м’язове м’ясо ссавців — яловичина, баранина, свинина, конина та інше) можна вживати не частіше 3−5 разів на тиждень і не більше 500 г сумарно. Щоб розібратися з чим це пов’язано, потрібно детально вивчити склад нашого стейка. Отже, що ми знаємо про м’ясо зараз?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X