Шість продуктів, які прискорять ріст вашого волосся. Нам шкода, що ви не знали про них раніше

13 липня, 21:00
Нестача білка може призвести до ламкості та ламкості волосся та випадання волосся (Фото:Element5 Digital/Unsplash)

Нестача білка може призвести до ламкості та ламкості волосся та випадання волосся (Фото:Element5 Digital/Unsplash)

Волосся може випадати з різних причин, які не завжди можна контролювати, але вживання певних продуктів і правильний догляд за волоссям може допомогти вирішити проблему з вашою шевелюрою та прискорити її ріст.

Ви повинні знати, що немає добавки, яка прискорює ріст волосся. Але якщо вам не вистачає певних поживних речовин, це може вплинути на ваше волосся.

Волосся зазвичай росте зі швидкістю приблизно сантиметр на місяць або приблизно 15 сантиметрів на рік. Але, на жаль, на цю закономірність впливає безліч неконтрольованих факторів — наприклад, генетика, вік та хвороби. Однак є те, що ви можете змінити, щоб покращити зростання вашого волосся — це харчування.

Відео дня

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X