Наливай! Британські вчені з’ясували, як молоко впливає на рівень холестерину в крові

24 травня 2021, 17:51
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Згідно з новим дослідженням за участю 2 млн осіб, регулярне споживання молока не пов’язане з підвищеним рівнем холестерину.

У новій роботі розглядалися три великих популяційних дослідження і було виявлено, що люди, які регулярно пили велику кількість молока, мали ничжий рівень як хорошого, так і поганого холестерину.

Відео дня

Подальший аналіз інших великих досліджень також показує, що ті, хто регулярно споживав молоко отримували на 14% нижчий ризик розвитку ішемічної серцевої хвороби.

Команда дослідників застосувала генетичний підхід до споживання молока, вивчивши зміна гена лактази, пов’язаного з переварюванням молочного цукру, відомого як лактоза. Дослідження показало, що наявність генетичної варіації, при якій люди можуть перетравлювати лактозу, було хорошим способом виявлення людей, які споживають більше молока.

Професор Вімал Карані, професор нутрігенетики і нутрігеноміки Університету Редінга в Великій Британії, сказав: «Ми виявили, що серед учасників з генетичною варіацією, яку ми зв’язали з більш високим споживанням молока, був вищий індекс маси тіла, але головне, що ці люди мали нижчі рівні хорошого і поганого холестерину. Ми також виявили, що у них був значно нижчий ризик ішемічної хвороби серця. Все це говорить про те, що скорочення споживання молока може не бути необхідним для запобігання серцево-судинних захворювань ».

Нове дослідження було проведено після кількох суперечливих робіт, в яких раніше вивчалася причинний зв’язок між підвищеним споживанням молочних продуктів і кардіометаболічними захворюваннями, такими як ожиріння і діабет.

Щоб врахувати невідповідності в розмірі вибірки, етнічної приналежності і інших чинниках, команда провела метааналіз даних по 1,9 мільйонам людей і використовувала генетичний підхід, щоб уникнути плутанини.

При цьому дослідження не показало, що є які-небудь переконливі докази зв’язку між більш високим споживанням молока і підвищеною вірогідністю діабету.

«Дослідження виразно показує, що споживання молока не є суттєвою проблемою для ризику серцево-судинних захворювань, навіть незважаючи на невелике зростання ІМТ серед питущих молоко», — додав професор Вімал Карані.

Раніше НВ писав, що людям з непереносимістю лактози корисно і безпечно пити кефір, ряжанку, кисле молоко. Важливо знайти «свій» кисломолочний продукт. Однак слід пам’ятати про необхідність читати склад продукту — в ньому додатково може бути сухе молоко, джерело лактози. Виробники можуть додавати його для поліпшення консистенції.

Також важливо вживати кисломолочні продукти без додавання цукру і крохмалю — в складі має бути тільки молоко і закваска. А людям, у яких є повна непереносимість лактози, бажано перейти на безлактозні продукти.

Але в разі, якщо непереносимість молока пов’язана з алергією на білки молока, будь-які молочні та кисломолочні продукти повинні бути виключені з раціону. Адже ферментація молокопродуктів і перетворення їх на кисломолочні не впливає на структуру їх білків (казеїн, лактоальбумін або лактоглобулин).

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X