Вчені поставили під сумнів один з популярних міфів про користь кави

24 березня 2021, 05:42
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Велике дослідження про користь кави, спонсороване кавовими компаніями, викликало суперечності в науковому світі.

Нещодавно було опубліковано результати великого дослідження, згідно з яким кава може мати захисні властивості проти панкреатиту, холециститу й утворення каменів у нирках.

Відео дня

Фактично, дослідження підтверджує одне з дуже поширених і довгоживучих переконань про те, що кава корисна для травлення і шлунково-кишкового тракту.

Однак незалежні експерти вказують на те, що дослідження було безпосередньо профінансовано кавовим лобі, а його результати можна трактувати двояко.

Дослідження проводили під егідою Інституту наукової інформації про каву. Членами цієї організації є шість великих компаній-виробників кави.

Отже, в чому суть суперечки?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X