Сім продуктів, які потрібно їсти кожен день, щоб запобігти діабету. Як бонус — ви можете скинути вагу

3 листопада 2021, 21:00
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Певні типи переривчастого голодування можуть бути корисними для людей з діабетом (Фото:Dose Juice/Unsplash)

Певні типи переривчастого голодування можуть бути корисними для людей з діабетом (Фото:Dose Juice/Unsplash)

Схема харчування переривчастого голодування починала свій шлях як дієта для схуднення, але зараз з’являється дедалі більше наукових даних, що такий стиль раціону виходить далеко за межі цього статусу.

Останнє дослідження, опубліковане в Annual Review of Nutrition, показало, що переривчасте голодування призводить до приблизно такої ж втрати ваги, як і традиційні дієти з обмеженням калорій, крім того, воно може покращити інші показники.

Відео дня

Переривчасте голодування включає чергування періодів голодування і прийому їжі і останнім часом воно стало дуже популярним, не тільки через ефективність схуднення, але і через значну користь для здоров’я, якщо воно, звичайно, виконується правильно. Прихильники стверджують, що інтервальне голодування може покращити метаболізм і, можливо, продовжити життя.

Останнім часом переривчасте голодування використовувалося як частина здорової дієти для схуднення, «детоксикації» організму та багато іншого. Але навколо теми голодування для людей із діабетом було багато суперечок.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X