Кето проти середземноморської. Яка дієта ефективніша у боротьбі з діабетом і не тільки

12 липня, 07:06
Прихильники кето стверджують, що ця дієта підходить на всі випадки життя (Фото:Ella Olsson/Unsplash)

Прихильники кето стверджують, що ця дієта підходить на всі випадки життя (Фото:Ella Olsson/Unsplash)

Якому плану харчування віддасте перевагу ви, середземноморській дієті — вона вважається харчуванням довгожителів або популярна кето-дієта, яка передбачає обмеження вуглеводів?

Прихильники кето стверджують, що ця дієта підходить на всі випадки життя — вона знижує апетит, спалює вісцеральний жир (причина багатьох хронічних захворювань) підвищує концентрацію, і звичайно ж допомагає в запобіганні або лікування діабету, але є побічні ефекти.

Відео дня

Середземноморська дієта також вважається найкращим планом харчування, якщо вас турбує ваше здоров’я, крім того, її переваги вже давно підтверджуються наукою, в тому числі і для профілактики діабету.

Розберімося, яка дієта має свої плюси та мінуси щодо профілактики та лікування діабету?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X