Додають в солодощі та жуйки. Харчовий барвник, який застосовують в Україні, визнали небезпечним для здоров’я

11 травня 2021, 23:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Харчову добавку E171 (діоксид титану), яку багато країн, включаючи Україну, додають в харчові продукти, визнали небезпечною для здоров’я.

До такого рішення прийшла група експертів Європейського управління з безпеки харчових продуктів (EFSA). Вони вважають, що діоксид титану не може вважатися безпечним в якості харчової добавки. Оголошення було зроблено після багатьох років досліджень, що показують, як добавка може нашкодити.

Відео дня

Поки немає чітких доказів, підтверджуючих, що харчова добавка є канцерогенною або генотоксичною, але водночас, деякі дослідження вказують на можливу небезпеку для здоров'я діоксиду титану, яка може посилюватися, після попадання в організм людини частинок TiO₂.

У новому дослідженні вчені ставили акцент на з'ясуванні того, як саме впливають на здоров'я ці наночастинки.

Попри сумніви, не можна виключати побоювання з приводу генотоксичності цих частинок, кажуть експерти EFSA.

Фахівці впевнені, що після прийому цього барвника всередину, абсорбція частинок діоксиду титану низька, проте вони можуть накопичуватися в організмі.

E171 в основному використовується в харчових продуктах, включаючи жувальну гумку, майонез, кондитерські вироби та морозиво.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X