Чотири вітаміни, про які варто подумати взимку. У яких продуктах їх шукати?

8 жовтня, 07:27
Найпростіший спосіб зміцнити свою імунну систему — це споживати правильні поживні речовини (Фото:Towfiqu barbhuiya/Unsplash)

Найпростіший спосіб зміцнити свою імунну систему — це споживати правильні поживні речовини (Фото:Towfiqu barbhuiya/Unsplash)

Зимова погода сама по собі не приносить з собою безліч застуд і вірусів, є багато факторів, пов’язаних із сезоном, про які ви можете не здогадуватися, тому саме час подумати про вітаміни.

Ми перебуваємо в розпалі чергового зимового сезону під час повномасштабної війни, до того ж коронавірус нікуди не пішов, і все більше поширюється бажання підтримувати захист нашої імунної системи від впливу стресу і патогенів.

Відео дня

Найпростіший спосіб зміцнити свою імунну систему — це споживати правильні поживні речовини. Їжа є найкращим способом отримати ці поживні речовини, добавки посідають друге місце. А ви вже знаєте, на які вітаміни слід звернути увагу цієї зими?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X