Морква не допомагає. Чому вегетаріанці гірше переносять похмілля

24 грудня 2019, 18:56
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Експерти з Нідерландів проаналізували, як наші дієти впливають на те, як ми відчуваємо себе вранці після застілля і виявили несподіваний ефект.

Речовини, які прискорюють виведення алкоголю з організму, знайшлися в м’ясі, а не в овочах.

Ідея дослідників полягала в тому, що якщо ви зможете усунути алкоголь швидше, ваше похмілля не буде таким жахливим. Вони виявили, що ті, хто дотримувався дієти, багатої на цинк та ніацин, — які легко отримувати з м’яса і продуктів тваринного походження — відчували найменше похмілля.

Відео дня

У веганів і вегетаріанців було менше шансів отримати достатню кількість цинку і ніацину, більш відомого як вітамін B3. У тих, хто дотримувався подібної дієти, було найгірше похмілля. Дослідники вважають, що цинк і ніацин сприяють «швидкому видаленню» етанолу і ацетальдегіду, що може зменшити наявність і тяжкість похмілля.

Групі здорових випробовуваних у віці від 18 до 30 років було доручено напитися, споживаючи в середньому по 11,3 порції напою кожен. Наступного ранку о 9 годині ранку похмілля оцінювалося за шкалою від нуля до десяти, беручи до уваги класичні симптоми, такі як головні болі, нудота, сонливість, серцебиття, блювота, чутливість до світла, чутливість до звуку і зниження апетиту. Точні деталі дієти кожної людини також були записані.

Провідний автор дослідження, доктор Йоріс Верстер з Утрехтського університету, сказав: «Результати показали, що споживання нікотинової кислоти і цинку з їжею значною мірою і негативно пов’язано із загальною вагою похмілля».

Споживання цинку в раціоні також було значно і негативно пов’язане з виразністю блювоти — тобто, чим більше цинку в продуктах, тим менше ймовірність блювоти.

Ніяких істотних зв’язків з виразністю похмілля не було виявлено для інших поживних речовин, таких як жир і клітковина.

Відомо, що серед продуктів харчування багаті на цинк м’ясо, молюски та бобові. Що ж стосується вітаміну В3, то його джерелами в раціоні людини, в першу чергу, є м’ясо, птиця і риба. Крім цього, нікотинова кислота є в цільнозернових продуктах, арахісі, авокадо і грибах.

«Це дослідження передбачає, що ви можете зменшити вплив похмілля, але, як правило, не існує ліків, яке могло б взагалі запобігти його. Ви ніколи не повинні пити більше, ніж ваша звична доза, з якої ваше тіло може впоратися — і знання ваших обмежень особливо важливо в цей святковий час року», — підкреслила один з авторів роботи, доктор Діана Галл.

Втім, автори дослідження говорять, що причиною жорсткого похмілля може бути не тільки недолік B3. Впливає також генетична схильність або вживання погано сумісних з алкоголем продуктів.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X