Харчуватись по-скандинавськи. Чому нова популярна дієта може бути кращою від знаменитої середземноморської

2 серпня, 07:00
Скандинавська дієта була спеціально розроблена, щоб зробити революцію на скандинавській кухні (Фото:Louis Hansel/Unsplash)

Скандинавська дієта була спеціально розроблена, щоб зробити революцію на скандинавській кухні (Фото:Louis Hansel/Unsplash)

Щодня у світі з’являється нова дієта, існує багато варіацій харчування, які привертають увагу дієтологів, але деякі з них виділяються по-особливому.

І ось на слуху зараз скандинавська дієта. Вам може бути цікаво, що це таке і чи це не є ще однією химерною дієтою?

Скандинавська дієта була спеціально розроблена, щоб зробити революцію на скандинавській кухні та покращити здоров'я населення. Вчені-дієтологи з Копенгагенського університету Данії об'єдналися із співзасновником всесвітньо відомого ресторану Noma для цього багаторічного проекту.

Відео дня

Скандинавська дієта популяризує здорове харчування, приділяючи особливу увагу фруктам, овочам та морепродуктам, які доступні в скандинавських країнах, при цьому будь-хто може адаптувати скандинавську дієту, тому що її справжня увага зосереджена на вживанні корисних продуктів, які є сезонними для вашого регіону.

Основними продуктами, які включає цей план харчування, є цільнозернові продукти  (особливо жито, ячмінь і овес), фрукти, ягоди, коренеплоди, такі як буряк, морква та ріпа, жирна риба, включаючи лосося, тунця та скумбрію, бобові та низькокалорійні продукти.

Що стосується доведеної користі для здоров'я, дослідження показали, що нова скандинавська дієта може знизити кров'яний тиск та рівень інсуліну, а також допомогти вам схуднути. Це значною мірою пов'язане з екологічним харчуванням та упором на органічні, свіжі інгредієнти з невеликою кількістю солодких та оброблених продуктів.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X