М’ясоїди знову у грі? Чим ви ризикуєте, дотримуючись веганської дієти

7 листопада 2022, 21:00
Вегетаріанська дієта пов’язана з більш високим ризиком розвитку депресії (Фото:pixabay.com)

Вегетаріанська дієта пов’язана з більш високим ризиком розвитку депресії (Фото:pixabay.com)

Всі знають, що веганські дієти зараз дуже популярні, але чи так вони корисні насправді? Хоча і може здатися, що зараз кожна друга людина говорить про переваги вилучення м’яса зі свого раціону, але чому перспектива такого харчування може вас трохи розчарувати?

Дійсно, багато досліджень показують переваги рослинної дієти для здоров’я, наприклад, знижує ризик серцевих захворювань і діабету. Але цей момент може затьмарити деякі нові дані, які показали, що вегани більш схильні до ризику перелому кісток.

Відео дня

Саме ці суперечливі дані ускладнюють розуміння загальної дії веганської дієти на здоров’я, але чому докази такі непереконливі?

Хоча кількість веганів у всьому світі і зростає і меню рослинної дієти стає ще більшим, м’ясоїди, як і раніше, становить величезну частину населення у світі.

І щоб по-справжньому зрозуміти вплив веганської дієти на здоров’я, потрібно зібрати більше даних про стан здоров’я веганів, порівняно з м’ясоїдами.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X