Комплексний обід. Виробник собачого корму пообіцяв цілий місяць харчуватися цією їжею

13 січня 2020, 15:58
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Мітч Фельдерхофф, співвласник компанії Muenster Milling Company, пообіцяв їсти собачий корм протягом 30 днів, щоб довести, що він не шкідливий.

Фельдерхофф — один з власників сімейного бізнесу з виробництва комплексних собачих кормів. Він сподівається, що після експерименту у нього побільшає клієнтів.

Він каже, що шукав способи, щоб довести клієнтам: вони можуть не турбуватися.

Відео дня

«Ми подумали, що немає кращого способу довести це, ніж є наш корм. Ми не будемо годувати вашу собаку чимось, що ми самі не їли», — сказав Фельдерхофф.

Тепер під час перекусу Фелдерхофф їсть собачу їжу, а вдома готує їжу зі спеціальних ліофілізованих кормів.

Чоловік додав, сказав, що його сім'я продовжує насолоджуватися традиційної «їжею для людей» і вирішила не приєднуватися до нього в цьому сміливому експерименті.


Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X