Американські дієтологи назвали найкращу дієту 2023 року. Чим вона краща за інші?

12 січня, 21:07
Вже котрий рік поспіль середземноморська дієта завойовує перші місця в рейтингу найкращих дієт у світі (Фото:roam in color/Unsplash)

Вже котрий рік поспіль середземноморська дієта завойовує перші місця в рейтингу найкращих дієт у світі (Фото:roam in color/Unsplash)

Хоча ви напевно не зможете прямо зараз вирушити в сонячну відпустку середземноморську, вже зараз можна почати їсти так, як люди в цьому куточку світу.

Вже котрий рік поспіль середземноморська дієта завойовує перші місця у рейтингу найкращих дієт у світі. Хоча ви не зможете прямо зараз відправитися в сонячну середземноморську відпустку, вже зараз можна почати їсти так, як люди в цьому куточку світу.

Відео дня

Дослідження незмінно показують, що середземноморська дієта, яка складається зі свіжих фруктів, овочів, горіхів, цільнозернових продуктів, морепродуктів та корисних для серця жирів, може допомогти знизити ризик інсульту та загальних серцево-судинних захворювань, включаючи хвороби серця.

Вона також може допомогти у профілактиці діабету ІІ типу. Насправді рік за роком вона визнається найкращою дієтою провідними аналітиками зі зниження ваги в US News & World Report та багатьма світовими дієтологами, так у чому її переваги в порівнянні з іншими планами харчування?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X