Риба може викликати рак, а вегетаріанство — перелом кісток. 10 відкриттів у галузі харчування, про які ми дізналися у 2022 році

24 грудня 2022, 07:23
Дієтологи рекомендують з'їдати щонайменше дві порції риби на тиждень (Фото:Louis Hansel/Unsplash)

Дієтологи рекомендують з'їдати щонайменше дві порції риби на тиждень (Фото:Louis Hansel/Unsplash)

Хоча у 2022 році було проведено безліч досліджень і відкриттів про харчування, ми могли не помітити їх, адже увага всього світу прикута до війни Росії проти України.

Тим не менш, у 2022 році були опубліковані дослідження дієти та харчування, що виявили дивовижний зв’язок між тим, що ми їмо та нашим здоров’ям.

Як споживання чашки чаю на день може значно знизити ризик смерті від серцевих захворювань, а штучний фотосинтез може вирішити проблему глобального голоду, пов’язаного з антропогенною зміною клімату.

Відео дня

Про це і не лише у підсумковій статті про харчування у 2022 році.

1 Штучний фотосинтез для вирощування їжі

Фотосинтез це дуже неефективний процес: лише близько 1% сонячної енергії потрапляє у рослину. Вчені з Каліфорнійського університету в Ріверсайді знайшли спосіб взагалі використати програму біологічного фотосинтезу та створити їжу, незалежну від джерела світла, за допомогою штучного фотосинтезу.

Поглинаючі речовини, що виробляють їжу, споживають ацетат у темряві для зростання, а гібридна органо-неорганічна система може збільшити ефективність перетворення світла у їжу.

Звільнення господарства від повної залежності від сонця відчиняє двері до незліченних можливостей вирощування продуктів харчування в усіх складніших умовах, обумовлених антропогенною зміною клімату.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X