10 навичок, які зміцнять ваше серце. Ви ж бажаєте дожити до 100 років?

28 квітня, 05:25
NV Преміум
Деякі прості звички можуть захистити ваше серце і серйозно продовжити вам життя (Фото:Shihab Nymur/Pexels)

Деякі прості звички можуть захистити ваше серце і серйозно продовжити вам життя (Фото:Shihab Nymur/Pexels)

Здорове серце — прямий шлях до довголіття. На жаль, більшість із нас згадує про це лише з віком, коли починає відвідувати кардіолога.

Хвороби серця залишаються основною причиною смерті в усьому світі, перевершуючи за цим показником рак та інші хвороби.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), хвороби серця є причиною кожної третьої смерті у світі.

Відео дня

Хоча хвороби серця вражають людей різного віку, ризик збільшується з віком, особливо після 45 років для чоловіків і 55 років для жінок.

Тягар серцево-судинних захворювань розподіляється у світі нерівномірно. Країни з низьким та середнім рівнем доходу несуть непропорційно великий тягар серцевих захворювань, на них припадає понад 80% смертей від серцевих захворювань у всьому світі.

Це пов’язано також з тим, що в країнах з нижчими рівнями доходу поширені такі фактори ризику серцевих захворювань як куріння, нездорове харчування і недостатня фізична активність.

Здавалося б, всі дорослі люди усвідомлюють, які звички та активності шкодять здоров’ю серця. Але насправді багато хто з нас не приділяє захисту свого серця достатньої уваги.

У цій статті ми поговоримо про деякі дуже нескладні способи подбати про своє серце і хоча б ненабагато (а можливо й набагато) продовжити собі життя.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X