Сім звичок, які провокують депресію. Або коротко про те, як не потрапити в психологічну пастку

3 вересня 2021, 20:55
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Психологічні пастки можуть погіршувати ваш настрій, зберігаючи це нескінченне коло. (Фото:Pixabay)

Психологічні пастки можуть погіршувати ваш настрій, зберігаючи це нескінченне коло. (Фото:Pixabay)

Депресія — це щось більше, ніж просто напад нудьги, вона викликає слабкість і відчуття замкнутого кола, з якого не можна просто так вирватися. Для цього потрібно детально пропрацювати тригери, що провокують психічний розлад.

Депресія може вимагати тривалого лікування. Але це ще не привід засмучуватися. Більшість людей, які страждають від неї, відчувають себе краще після приймання ліків, психотерапії або того й іншого.

Відео дня

Коли людина починає впадати в стан психічного розладу, вона може неусвідомлено потрапляти в пастки, які змушують сприймати реальність інакшою, ніж вона є насправді, тому обов’язково варто навчитися їх розпізнавати й уникати за будь-яку ціну.

Для того, щоб вибратися з депресії, люди вживають заходів, які — як їм здається — можуть допомогти, не усвідомлюючи, що вони лише погіршують ситуацію. До таких спроб відносяться алкоголь, нездорова їжа, або соціальне дистанціювання — усе це не працює, і ментальний біль не можна замаскувати такими способами.

Психологічні пастки не завжди однакові у кожного, але в них є щось спільне — вони можуть погіршувати ваш настрій, зберігаючи це нескінченне коло.

Як ці моделі мислення можуть заважати нашому здоров’ю, щастю та здатності долати труднощі? НВ зібрав для вас деякі з найбільш поширених ментальних пасток, які заважають вам побороти депресію.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X