Зупиніться зараз. П’ять факторів, які можуть підвищити ризик раку грудей

13 жовтня, 07:28
Рак — це комплексне захворювання, яке виникає з різних причин (Фото:Angiola Harry/Unsplash)

Рак — це комплексне захворювання, яке виникає з різних причин (Фото:Angiola Harry/Unsplash)

Деякі фактори, пов’язані з раком молочної залози, наприклад вік і генетика, не можна змінити, але є речі, які вам підвладні.

Не дарма всі хочуть знати, що вони можуть зробити, щоб знизити ризик захворювання на рак молочної залози. Розуміння того, які фактори пов'язані з ризиком розвитку раку грудей можуть допомогти вам розв'язати будь-які проблеми, які у вас є, та розробити план скринінгу, що підходить саме вам.

Відео дня

Рак - це комплексне захворювання, яке виникає з різних причин, але деякі фактори способу життя можуть збільшити ваші шанси на рак молочної залози. Наявність однієї або кількох з цих ознак не означає, що ви занедужаєте. І ви можете захворіти на рак молочної залози, навіть якщо у вас взагалі немає факторів ризику.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X