Як тобі таке, мам? Спосіб життя кіберспортсменів виявився здоровішим, ніж у середньостатистичної людини

10 лютого 2021, 15:22
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Вчені з Німецького спортивного університету в Кельні порівняли раціон і активність 800 кіберспортсменів і середньостатистичної людини. Виявилося, що геймери живуть і харчуються набагато здоровіше.

Фастфуд і напівфабрикати кіберспортсмени їдять в середньому всього 2 рази в тиждень. П’ять днів на тиждень вони готують вдома самостійно. Середньостатистична людина споживає більше цукру і газованих напоїв, ніж професійні геймери.

Відео дня

Виявилося, що серед професійних кіберспортсменів багато веганів і вегетаріанців — 14,8% опитаних. Інша частина групи їсть м’ясо майже кожного дня.

З іншого боку, лише 15% хлопців і 25% дівчат-геймерів їли достатню кількість овочів і фруктів, рекомендований Німецьким товариством харчування. Також вони полюбляють енергетичні напої — в середньому більше 1 банки на людину на тиждень.

Зате геймери активно займаються не тільки кіберспортом — в середньому дев’ять з половиною годин в тиждень значно перевищують рекомендації ВООЗ з фізичної активності. Безпосередньо роботою — грою у своїй професійній дисципліні — вони зайняті 36,5 годин на тиждень. Це трохи менше, ніж звичайний офісний працівник.

Що стосується психологічного здоров’я — тут теж в цілому все добре: майже всі респонденти оцінюють своє здоров’я і благополуччя як хороші.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X