Знеболюючі не такі безпечні, як ви сподівалися. Чому їх хочуть замінити і як швидко це станеться?

24 вересня, 07:27
Є два типи знеболювальних, між якими величезна різниця (Фото:Towfiqu barbhuiya/Unsplash)

Є два типи знеболювальних, між якими величезна різниця (Фото:Towfiqu barbhuiya/Unsplash)

У житті буває багато неприємних ситуацій, коли нам може знадобитися знеболювальне і добре, якщо вони виникають рідко. Хоча ці ліки можуть принести короткострокове полегшення, вони можуть бути дуже небезпечними, якщо ними зловживати випадково чи свідомо.

Найчастіше ми дістаємо з аптечки трохи ібупрофену, щоб полегшити мігрень, приймаємо алів при артриті, вікодін при видаленні зубів мудрості, оксикодон при тяжкій спортивній травмі. Ми покладаємося на ці знеболювальні, щоб буквально зняти біль, забуваючи, що насправді ці таблетки взагалі нічого не лікують, вони лише тимчасово маскують біль.

Відео дня

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X