Думаєте, це вас не стосується? П’ять наслідків глобального потепління для вашого здоров’я

4 серпня, 21:00
У міру зміни клімату хвилі тепла стають все більш інтенсивними (Фото:Louis Hansel/Unsplash)

У міру зміни клімату хвилі тепла стають все більш інтенсивними (Фото:Louis Hansel/Unsplash)

Зміна клімату є серйозною загрозою життю Землі. Можливо, ви вважаєте, що ці проблеми вас не торкнутися, але глобальне потепління прогресує, а його наслідки ми можемо відчувати вже зараз.

У міру зміни клімату хвилі тепла стають все більш інтенсивними: вони тривають довше, стають дедалі частішими і спекотнішими, але коли стане занадто спекотно для звичайної повсякденної діяльності?

Відео дня

Стійкість до температури може змінюватись від людини до людини, і чиясь здатність протистояти жарі може змінюватися.

Розуміння наших меж і того, що їх визначає, буде важливою справою, оскільки глобальні температури повзуть угору, а екстремальні погодні явища стає все важче передбачати.

Найсерйозніший рівень порушення регуляції температури називається тепловим ударом, і він виникає, коли температура тіла перевищує 40 градусів за Цельсієм.

Під час теплового удару функції організму зупиняються, тому що область гіпоталамуса мозку відключає природну систему охолодження тіла, потовиділення. Без поту тіло більше не може контролювати свою температуру, що викликає руйнівну ланцюгову реакцію, яка без своєчасного медичного втручання може призвести до смерті.

Спекотні дні також пов’язані з підвищеним ризиком низки інших станів, адаптація до зміни клімату вимагає широкого набору заходів, але для цього потрібно розглянути наслідки потепління.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X