П’ять проблем зі здоров’ям, які можна передбачити за станом ваших зубів. Так, і коронавірус теж

25 грудня 2021, 06:00
НВ Преміум
Проблеми порожнини рота є найпоширенішими недугами людства. (Фото:engin akyurt/Unsplash)

Проблеми порожнини рота є найпоширенішими недугами людства. (Фото:engin akyurt/Unsplash)

Здоров’я порожнини рота — це не просто гарна усмішка, від стану ваших зубів залежить здатність говорити, жувати, виражати почуття та емоції, а також загальний стан здоров’я. Це дає вам упевненість у добробуті та якості життя.

Чи знаєте ви, що стан вашої ротової порожнини дозволяє судити про ваше загальне здоров’я? Захистіть себе, дізнавшись більше про те, як проблеми з зубами впливають на ваше самопочуття в цілому.

Відео дня

Захворювання порожнини рота є найпоширенішими захворюваннями людства. Тому стоматологи звертають увагу на кровоточивість ясен, зуби, що хитаються, та інші ознаки більш серйозних проблем зі здоров’ям.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X